חברי העמותה

עו"ד אסף בן לוי

תפקידים בעמותה: יו"ר העמותה, יועץ משפטי

מומחיות: בוגר תואר ראשון (LLB) במשפטים.

דוא"ל: Asaf.Ben.Levy@YarokBalev.org

 
 

אורלי בקרב

תפקידים בעמותה: ועד מנהל, גזברית

מומחיות: בוגרת תואר ראשון (BSc) בהנדסת סביבה.

דוא"ל: Orly@YarokBalev.org
פייסבוק: Orly Bakarev

 

עמית באום

תפקידים בעמותה: ועד מנהל

מומחיות: בוגר תואר ראשון (BSc) בהנדסה חקלאית, תואר שני כפול (MSc) בהנדסת אנרגיה וקיימות

דוא"ל: Amit@YarokBalev.org
פייסבוק: Amit Baum

 

נטלי בלנק

תפקידים בעמותה: ועד מנהל

מומחיות: בוגרת תואר ראשון (BA) בפסיכולוגיה, תואר שני (MA) בפסיכולוגיה חברתית.

דוא"ל: Natalie@YarokBalev.org
פייסבוק: Natalie Blanc

 

עתליה אלון

תפקידים בעמותה: ועד מנהל

מומחיות: סטודנטית לתואר ראשון (BSc) בהנדסת חשמל.

דוא"ל: Atalya@YarokBalev.org
פייסבוק: Atalya Alon

 

אסף הראבן

תפקידים בעמותה: ועדת ביקורת

מומחיות: בוגר תואר ראשון (BA) בניהול מערכות מידע.

דוא"ל: Assaf.H@YarokBalev.org
פייסבוק: Assaf Hareven

 

אלכס זלוטסקי

תפקידים בעמותה: ועדת ביקורת

מומחיות: בוגר תואר ראשון (BA) בהנדסת מחשבים.

דוא"ל: Alex@YarokBalev.org
פייסבוק: Alex Zlotsky

 

גיל סירוטה

תפקידים בעמותה: חבר עמותה

מומחיות: הנדסאי חשמל ובוגר תואר ראשון רב תחומי (BA).

דוא"ל: Gil@YarokBalev.org
פייסבוק: Gil Sirota

 

נדיה צ'סטוב

תפקידים בעמותה: חברת עמותה

מומחיות: עיצוב גרפי.

דוא"ל: Nadya@YarokBalev.org
פייסבוק: Nadya Chistov

 

אולגה ריבק

תפקידים בעמותה: חברת עמותה

מומחיות: בוגרת תואר ראשון (BSc) בביולוגיה.

דוא"ל: Olga@YarokBalev.org
פייסבוק: Olga Rybak